Unide > PVC podlahoviny > Forbo > Novilux TrafficPVC podlahoviny Forbo Novilux Traffic

 

Nadčasový vzhled se strukturou povrchu křemenných krystalů, který zvyšuje přizpůsobivost opotřebení, absorpci zvuku a především komfort výrobku.

 

Průřez podlahovinou Novilon® - skladba jednotlivých vrstev

Nosnou vrstvou materiálu je vysoce hustotní skelné rouno, které zaručuje materiálu rozměrovou stálost. Na něj je nanesena vrstva PVC, která je potištěna fotomotivem (dřevo, dlažba a jiné).
Pro trvanlivost a odolnost proti otěru je následně na natištěný motiv aplikována čirá nášlapná vrstva. Měkká rubová mechanická pěna zajišťuje kromě tepelné a zvukové izolace také tvarovou paměť materiálu. Výsledkem je kvalitní, ekologicky nezávadná podlahovina, poskytující maximální komfort při jejím užívání.


Barevné varianty Novilux Traffic


580,- Kč/m2 vč.DPH
5510

580,- Kč/m2 vč.DPH
5511

580,- Kč/m2 vč.DPH
5512

580,- Kč/m2 vč.DPH
5513

580,- Kč/m2 vč.DPH
5540

580,- Kč/m2 vč.DPH
5541

580,- Kč/m2 vč.DPH
5542

580,- Kč/m2 vč.DPH
5543

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.